URLA'DA "ŞAFAK" YENİDEN DOĞACAK

Haberler

CHP’li Sol’dan Kaymakam Gözlet’e ziyaret

Urla Belediye Başkan Aday Adayı Şafak Sol, seçim çalışmalarına devam ediyor. STK’ları ve dernekleri gezen Sol, Urla Belediye Başkan Vekili Urla Kaymakamı Mustafa Gözlet’i ziyaret etti, fikir alışverişinde bulundu.

Çıktığı aday adaylığı yolculuğunda emin adımlarla yürüyen Urla Belediye Başkan Aday Adayı Şafak Sol, Urla Belediye Başkan Vekili Kaymakam Mustafa Gözlet’i makamında ziyaret etti. Merkezi yönetimin Urla’daki temsilcisi Mustafa Gözlet ve CHP’li Sol ilçedeki sorunları, adaylık süreci gerçekleşirse yapılacak olan iş birlikleri üzerine fikir alışverişinde bulundular.

Kaymakamlığı bu konuda koordinatör desteği vermeye davet eden Sol, Kaymakamlık- belediye iş birliği için destek beklediğini vurguladı.

Urla’nın ölçeğine uygun ve benzer niteliklere sahip Avrupa kentleriyle de iş birliğinin arttırılması konusunda desteklerini bekleyeceğini dile getirdi.

Şafak SOL

Şafak Sol kimdir? 1967 yılında ailemle birlikte Çeşme’ye yerleşerek edindiğim İzmirli kimliği ve bilinci, 17 yıllık aktif bir CHP üyesi olarak beni şehrimizin biricik ilçesi Urla için belediye başkan aday adayı olarak görev ve sorumluluk almaya yöneltmiştir. Otuz yıldan beri iş hayatımda edindiğim bilgi birikimi ve deneyimi artık Urla’mızda fark yaratmak ve değer katmak için kullanma zamanı geldiğini düşünüyorum. Aynı sürede Özel Sağlık Dermatoloji Polikliniği şirket sahibi olarak İzmir Ticaret Odası üyesi ve iki çocuk sahibiyim. Partimizde Esnaf Komisyon Başkanlığı, Mahalle Temsilciliği, Mahalleler arası Divan Başkanlığı, Kurultay üyeliği görevlerinde bulundum. Ege Kadın Kooperatifleri temsilciği görevinde Türkiye Kadın Kooperatifleri Projesini hayata geçirdim. Ülkemizin 81 ilinin ilçe ve köylerini ziyaret etmek suretiyle, ekonomi, tarım, istihdam, siyaset alanlarında araştırmalar yapıp, zamanımın önemli bir kısmını seçim dönemlerinde partimizin seçim çalışmalarına katkı yaparak geçirdim. Mesleki faaliyetlerim ve partimizin çalışmalarına destek verme dışında, profesyonel dizi yazarlığı, çeşitli ulusal gazetelerde köşe yazarlığı yaptım. Ayrıca, “Şeker Kar” isimli ilk romanım basım aşamasındadır. Yan flüt çalmak, sanat, bilim, teknolojiyle ilgilenmek, seyahat etmek diğer uğraşılarım arasındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu